Nasi lekarze nasi lekarze

Kosmetyczka i masażystka Saly (Tsetsgee)

Doświadczona masażystka specjalizująca się szczególnie w masażu stóp, masażu odchudzającym bańką chińską oraz masażu gorącymi kamieniami. W roku 1995 ukończyła szkołę masażu klasycznego i kosmetologii w Polsce. W roku 1997 ukończyła kurs masażu tradycyjnego w medycynie wschodniej w Ułan Bator. Pracuje w Polsce jako masażystka od 1995 roku. Zawsze uśmiechnięta, miła i serdeczna.

Dyplomowany masażysta Czuka (Chuluuntsooj)

Doświadczony masażysta, specjalizujący się w masażu technikami dalekowschodnimi. Absolwent Uniwersytetu w Tbilisi w Gruzji. W roku 1991 ukończył kurs tradycyjnego masażu metodami wschodnimi w Ułan Bator w Mongolii. W roku 2002 ukończył szkołę masażu w Polsce i uzyskał dyplom masażysty. Pracuje w Polsce jako masażysta od 1992 roku.

Dr. Czuluna (Sainchuluun)

Absolwentka studiów medycznych na Akademii Medycznej w Ułan Bator w Mongolii. W ramach studiów ukończyła specjalizację w zakresie akupunktury, Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej oraz ginekologii i położnictwa. Ukończyła równiez kurs irydiologii. Doświadczenie zawodowae zdobywała pracując jako lekarz w Centrum Matki I Dziecka w Ułan Bator. W Polsce praktykuje od 2001 roku. Bardzo serdeczna i ciepła w stosunku do wszystkich pacjentów, dla każdego znajdzie czas i zrozumienie.

 

Dr Sena

Lek. med. Sainjargal Byambasuren znana szerzej jako dr Sena jest specjalistką w zakresie medycyny wschodniej. Jej specjalnością jest w szczególności akupunktura. Dr Sena ukończyła w Polsce specjalizację z medycyny rodzinnej oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w zakresie medycyny estetycznej, przy czym głównym punktem oparcia jest dla niej medycyna naturalna Dalekiego Wschodu.

Dr Sena w Polsce praktykuje od roku 1997. Jest absolwentką studiów Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej praca magisterska koncentrowała się na kwestii leczenia akupunkturą schorzeń woreczka żółciowego, w tym oddziaływania na jego kurczliwość i wzmocnienie odporności.

Czytaj więcej...

Dr Ogi (Oyunbayar)

Absolwent Akademii Medycznej w Ułan Bator. Po ukończeniu studiów medycznych pracował w szpitalu klinicznym w Ułan Bator. W 1991 ukończył podyplomowe szkolenie medyczne w zakresie Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej. W latach 2000-2005 doktorant Akademii Medycznej w Lublinie. W Polsce od 2000 roku. Niezwykle serdeczny i życzliwy dla wszystkich pacjentów.

Dr Byamba (Byambajargal Byambasuren)

Absolwent Uniwersytetu Nauk Medycznych w Ułan Bator w Mongolii. W latach 1996-2000 pracował jako lekarz w Szpitalu Wojskowym w Ułan Bator. W latach 2000-2001 odbył i ukończył studia podyplomowe w zakresie Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej i Akupunktury w Chinach. Od 2002 r. pracuje jako akupunkturzysta w Polsce. Nostryfikował dyplom lekarski (uzyskał równoważnik dyplomu) w Ministerstwie Zdrowia w Polsce.