Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to zabieg kosmetyczny, które polega na wprowadzeniu do zewnętrznych warstw skóry barwników, w taki sposób, aby uzyskać pożądany przez klienta kształt brwi. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dlatego powszechnie uznaje się, że makijaż permanentny brwi jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym.

Makijaż permanentny brwi to zabieg o charakterze bardzo indywidualnym. Może być stosowany w celu korekty kształtu brwi, ich wypełnienia lub w celu nakreślenia brwi, które naturalnie są bardzo delikatne i słabe. Końcowy efekt wizualny zabiegu jest widoczny po upływie od 4 do 7 dni, a jego utrzymywanie się zależy od wielu czynników, takich jak: rodzaj skóry, poziom nawilżenia skóry, stopień ekspozycji na działanie promieniowania UV, stosowania określonych leków hormonalnych, a także używania peelingów i korzystania z innych zabiegów kosmetycznych na okolice oczu.

Makijaż permanentny brwi – przeciwskazania

Wśród podstawowych przeciwskazań do zabiegu wymienia się:

- infekcje,

- ciążę,

- cukrzycę,

- leczenie sterydowe,

- uczulenie na stosowany barwnik,

- słabą krzepliwość krwi,

- padaczkę.

Warszawa – gdzie wykonam makijaż permanentny brwi?

W gabinetach EASTMED Warszawa wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny brwi, a także ust i oczu. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów z wieloletnim stażem w zawodzie. Dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo samego zabiegu oraz zadowolenie klienta z osiągniętego efektu.