Lifting twarzy

lifting twarzy Warszawa

Gładka, nieskazitelna skóra, pozbawiona zmarszczek mimicznych i innych objawów starzenia – takie właśnie jest Twoje marzenie? Jeśli tak, zabiegiem, z którego możesz skorzystać jest lifting twarzy. To profesjonalna forma pielęgnacji, dzięki której możliwe jest:

  • wygładzenie i zwiększenie elastyczności skóry,
  • przywrócenie Twojej twarzy młodego i zdrowego wyglądu.

Jak wykonywany jest lifting twarzy?

Lifting twarzy może być wykonany na wiele sposobów – konkretną metodę specjalista dobiera po konsultacji z Pacjentem i ocenie stanu jego skóry. Poza inwazyjnymi metodami operacyjnymi medycyna estetyczna chętnie sięga po lifting twarzy z wykorzystaniem naturalnych wypełniaczy – w tym kwasu hialuronowego. Ta naturalna, produkowana przez organizm substancja, wprowadzona np. pod skórę policzków, stymuluje regenerację naskórka.  Pozwala tym samym widocznie wygładzić i odmłodzić skórę.

Możliwe jest również wykonanie liftingu z wykorzystaniem botoksu oraz innych nowoczesnych substancji stosowanych w nowoczesnej medycynie estetycznej.

W naszym gabinecie możesz skorzystać również z akupunktury kosmetycznej, która wykazuje działanie liftungujące.

Poza liftingiem twarzy wykonujemy również m.in. usługi takie jak mezoterapia igłowa. Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę – dbamy nie tylko o Twój świetny wygląd, ale również o samopoczucie,
  • skuteczne łączenie tradycyjnej medycyny Wschodu z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej,
  • fachową obsługę – współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami w temacie piękna.

Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Przeanalizujemy stan Twojej skóry i podpowiemy, jakie zabiegi sprawią, że będziesz wyglądała młodziej, a Twoja twarzy zyska więcej energii.