Masaż stóp

Masaż stóp powoduje silne pobudzenie krążenia krwi i limfy w całym organizmie. W miarę wykonywania zabiegu poczujemy przyjemne ciepło w stopach. Masaż przynosi odprężenie, wyraźnie odczuwalną ulgę obolałym i zmęczonym stopom. Usunie wszelkie napięcia i stwardnienia mięśni stóp i podudzi. 

Masaż wykonywany jest głównie techniką akupresury - czyli uciskania odpowiednich punktów (receptorów) na stopie odpowiadających narządom i gruczołom wewnętrznym. W ten sposób odblokowujemy kanały energetyczne w naszym ciele, przywracając prawidłowy obieg energii, co wpływa na utrzymanie równowagi energetycznej i dobrego stanu zdrowia. Uciskając receptory na stopie i podudziu wspomagamy pracę nerek, pęcherza moczowego, oskrzeli, płuc i innych narządów. Oprócz uciskania receptory można również ogrzewać stosując moksaterapię - co zwiększa efekty lecznicze w niektórych schorzeniach.

Masaż polecany szczególnie osobom znerwicowanym, zabieganym, zmęczonym, ze słabym krążeniem jak również jako leczenie wspomagające w przypadku innych dolegliwości.

Masaż wykonuje doświadczona masażystka z Dalekiego Wschodu.