Nasi lekarze

Dr Sena

Lek. med. Sainjargal Byambasuren znana szerzej jako dr Sena jest specjalistką w zakresie medycyny wschodniej. Jej specjalnością jest w szczególności akupunktura. Dr Sena ukończyła w Polsce specjalizację z medycyny rodzinnej oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w zakresie medycyny estetycznej, przy czym głównym punktem oparcia jest dla niej medycyna naturalna Dalekiego Wschodu.

Dr Sena w Polsce praktykuje od roku 1997. Jest absolwentką studiów Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej praca magisterska koncentrowała się na kwestii leczenia akupunkturą schorzeń woreczka żółciowego, w tym oddziaływania na jego kurczliwość i wzmocnienie odporności.

Czytaj więcej...

Dr Byamba (Byambajargal Byambasuren)

Absolwent Uniwersytetu Nauk Medycznych w Ułan Bator w Mongolii. W latach 1996-2000 pracował jako lekarz w Szpitalu Wojskowym w Ułan Bator. W latach 2000-2001 odbył i ukończył studia podyplomowe w zakresie Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej i Akupunktury w Chinach. Od 2002 r. pracuje jako akupunkturzysta w Polsce. Nostryfikował dyplom lekarski (uzyskał równoważnik dyplomu) w Ministerstwie Zdrowia w Polsce.

Dr Oyungerel

lekarz medycyny, ginekolog- położnik. Specjalista akupunktury.