Mezoterapia igłowa

Chcesz, aby Twoja skóra wyglądała na młodszą, gładszą i bardziej promienną? Zależy Ci na jej dogłębnym odżywieniu i nawilżeniu – tak, aby zatrzymać oznaki starzenia się i zyskać pewność siebie? Jednym z zabiegów, z którego możesz skorzystać w naszym gabinecie jest mezoterapia igłowa. To sprawdzona kuracja, która przyniesie spektakularne rezultaty.

Dla kogo jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa, nazywana inaczej iniekcyjną, jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Sprawdza się m.in. w terapii:

  • anti-aging – pozwala dostarczyć skórze cenne składniki odżywcze oraz pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne,
  • przebarwień oraz innych niedoskonałości na twarzy – wspomaga proces przywracania skórze zdrowego, naturalnego wyglądu,
  • wzrostu włosów – jest stosowana na skórze głowy w celu pobudzenia procesu tworzenia się nowych kosmyków, a co za tym idzie, stopniowego zagęszczenia fryzury.

To tylko niektóre zastosowania – wszystko zależy bowiem od tego, jakie składniki zostaną wprowadzone pod skórę.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

W trakcie zabiegu specjalista wykonuje bardzo delikatne mikronakłucia w skórze, wprowadzając dobrane do jej potrzeb składniki odżywcze. Mogą to być np. witaminy, aminokwasy i inne substancje odżywcze podawane razem z kwasem hialuronowym. Ta forma aplikacji zapewnia, że dostają się one do skóry właściwej. Dzięki temu mogą zadziałać z większą intensywnością.

Zabieg może być wykonany m.in. na skórze twarzy, powiekach czy szyi, a także na skórze głowy – wszystko zależy od tego, jaki będzie cel jego przeprowadzenia. Ustalisz go wspólnie z naszymi specjalistami.

W Warszawie z mezoterapii igłowej możesz skorzystać także w naszym gabinecie – podobnie jak z usług takich jak powiększanie ust. Umów się na konsultację w dogodnym dla siebie terminie. Dobierzemy formę pielęgnacji do potrzeb Twojej skóry i wydobędziemy Twoje naturalne piękno. Zapraszamy do współpracy!