Patients' opinions:

warszawskiAntek

co może niektórych zdziwić to że jestem mezczyzną i jestem bardzo zaddowolony z zabiegów u Pani dr w Eastmed, choc nie łatwo bylo mnie przekonać!!! ale kiedy się odwazyłem to teraz to polecam!!!dla mnie bardzo ważny jest profesjonalizm a na pierwszej wizycie napbrałem pewności - rozmowiałem z lekarzem, który wszystko dokładnie wytłumaczył,badanie pulsu. - ja byłem z problemami reumatycznymi, z bolącymi stawami i kręgosłupem. miałem zalecana akupunkture i moksoterapie. stawu to cięzka sprawa ale po pierwszej serii 10 zabiegów bóle pelców były zdecydowanie mniejsze. dowiedziałem się tez że zabiegi działaja regenrująca na cału organizm, poprawia się krązenie.... także otworzyłem sie na medycyne wschodnią ale też na samą pani doktor, bo mam wrazenie że to profesjonalistka która podobno juz od lat leczy w stolicy, która dobnrze wytlumaczy i zaleca rózne medoty leczenia a nie tylko i wyłacznei akupunture. poza tym co dla niektórych może być ważne - naprawdę panuje tam mila atmosfera :)

Micena

Nigdy nie miałam zaufania do lekarzy innego pochodzenia, ale teraz widze ze sie myliłam. Na wizytę u pani doktor namówiła mnie koleżanka, bo zauważyła, że mam problemy ze stresem, nerwami, a wszystko przekładało sie na moje złe samopoczucie. Długo zwlekałam, w koncu zdecydowałam się dla świętego spokoju, żeby już nie słuchać codziennie namawiania Kaśki. Nie żałuje tej decyzji. Okazało się, ze nie tylko polak potrafi, pani doktor mimo, ze innego pochodzenia to biegle mówi po polsku. Jest teraz bardzo rzeczowa i bezpośrednia. A zabiegi które mi zaproponowała odniosły sukces, moze nie po pierwszym razie ale juz po 3 tygodniach zaczęłam sie czuć lepiej.

Malinowa33

Po narodzinach mojego pierwszego dziecka miałam poważne kłopoty z nadwagą. Nie była to kwestia tylko kilogramów, ale też stanu psychicznego - objadałam się bez opamiętania. To było uzależnienie.. od jedzenia! Mąż wysłał mnie do Pani Doktor, bo ktoś od niego z pracy był wcześniej i polecił. Nie chciałam się leczyć, gdyż uważałam, że nie ma ku temu powodów. A jak się okazało później - były... Zostałam skierowana najpierw na kurację z akupunkturą ucha i rzeczywiście po jakimś czasie nie miałam już tak ogromnego apetytu na wszystko. Poprawiła mi się też odporność. A później stopniowo udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Teraz wiem, że było warto.

Caligaria

przyznaję się bez bicia, ze lubie chodzi po gabinetach medycyny esettycznej, zwiedziłam ich kilkadziesiąt - to chyba już uzależnienie. głównie są to zabiegi regenerujące i odświeżające, rzadziej coś bardziej inwazyjnego. a doktor Federowska jest jedną z moich ulubionych specjalistek - miła, kontaktowa i rzeczowa, zawsze pełna optymizmu i energii, a zabiegi wykonuje z największą precyzją.

Betty111

Miałam problemy ze skórą twarzy. Blada, szara, bez życia, wymęczona, momentami bardzo sucha. Kosmetyki nie pomagały albo pomagały na krótko. Zdecydowałam się na mikrodermabrazje igłową. Trochę bolało ale efekt był już widoczny kilka dni po zabiegu. W sumie wzięłam 4 zabiegi co 2 tygodnie. Widzę wyraźną poprawę.Skóra jest bardziej ukrwiona, elastyczna i ma po prostu zdrowy wygląd. Na wiosnę powtórzę.Zabiegi wykonywane profesjonalnie z duża wprawą.

Betka_ala

NIE JESTEM SAMA W OPINII ZE PANI DOKTOR TO OBLEDNY CZLOWIEK I LEKARZ. POMAGA WIELU OSOBOM, JA ZNAM OSOBISCIE PRZYNAJMNIEJ KILKORO KTORE SA JEJ BARDZO WDZIECZNE W TYM I JA. WARTO Z NIA O WSZYSTKIM POROZMAWIAC A ONA JUZ DOBIERZE SPOSOB LECZENIA.

Odre

kłykcie to mój problem i proszę wystarczyło by więcej osób pisało na necie o dobrych lekarzach i trafiłabym szybciej może do pani doktor. a tak trzeba było swoje odczekać. teraz nie narzekam wszystko się super układa ekstra wizyta na wielkim poziomie

Roan0

mam odczucia ze nie tylko ja przez wiele lat cierpialam niepotrzebnie, odpowiednie sposoby leczenia i czlowiek moze czuć się lepiej...cud ze to wlasnie dzieki takim metoda i takiej kobiecie jak pani doktor, kto jeszcze sie waha niech sie zdecyduje bo naprawde warto

Janinka

Moje odwieczne problemy z plamami na skórze diagnozowało już wielu specjalistów. Badania miałam robione wszelkie i nic nie wykazały. Trzeba było szukać innych rozwiązań z czym z pomocą przyszły mi spotkania z panią doktor. Teraz już wiem, że to jak mnie leczy skutkuje bardzo. Dziękuję

Eniq

PANI DOKTOR TO ŚWIETNY SPECJALISTA. STOSUJE CIEKAWE METODY LECZENIA KTÓRE NA POCZĄTKU MOGĄ DZIWIĆ A POTEM SĄ POWODEM DLA KTÓREGO CHCE SIĘ TAM WRACAĆ. NAD WSZYSTKIM CZUWA, O WSZYSTKIM MÓWI OGÓLNIE NA PLUS WIELKI U NIEJ WIZYTA.

Hintre

Poszukiwałam już wiele rozwiązań na moje dolegliwości intymne. A tu proszę. Ktoś zaufany polecił mi panią doktor i teraz po jej zabiegach jestem inną kobietą. Wszystko działa bez zarzutu a spotkanie z nią to świetne przeżycie. Odpowiednie leczenie, właściwie przeprowadzona rozmowa. Wszystko super.

Patrycjusz

REWELACJA! Polecam serdecznie wszystkim, Panią Sainjargal Byambasuren ! Wiedza ogromna, szybkość postawienia diagnozy, skuteczność leczenia . I co najważniejsze, naturalne preparaty bez tych chemicznych rzeczy ! Byłem u wielu profesorów w tym roku i żaden z nich mi nie pomógł. Pani Sainjargal łączy metody zachodniej medycyny że wschodnia . Wschodnia jest jak widać o wiele skuteczniejsza i nie szkodzi w żaden sposób organizmowi. Pani Byambasuren ma niezwykłe serce i była dla mnie doktorem ostatniej szansy ! Zamiast szukać i błądzić po różnych innych specjalistach ,polecam zaufać Pani Sainjargal,to specjalistka która ma wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę . Jestem tego żywym przykładem że po miesiącu jest poprawa . Dr daje pocieszenie i nadzieję na lepsze jutro . Serdecznie polecam !!!!!

opinia pacjentki

Od wielu lat miałam problemy zdrowotne związane z zespołem policystycznych jajników. I niestety, w napięciu nerwowym, byłam zmuszona do mierzenia się z problemem niemożności zajścia w ciążę.
Leczenie, któremu byłam poddawana u wielu lekarzy, nie przynosiły oczekiwanych efektów, a niepożądane objawy po pewnym czasie wracały.
Usłyszałam, że dr Sainjargal Byambasuren stosuje bardzo skuteczne terapie pomagając wielu osobom i postanowiłam zostać pacjentką pani doktor.

Read more ...

Juliusz Zacharzewski

Chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami zdrowotnymi jakie towarzyszyły mi od wielu lat, a jakie ustąpiły po kuracji medycyny wschodniej u Dr. Seny.
Ból głowy – albo inaczej migrena – to często bagatelizowany i będący obiektem dowcipów ból, którego zniesienie staje się nie do wytrzymania.

Read more ...

Czesław Sergot

W kościach strzykało, w mięśniach bolało, w medycynę zachodnią wierzyć mi się zachciało.
Szarlatany i znachory różne cuda robili , chyba jednak jeszcze bardziej ciało me rozwalili.
I jako że polegli na całej długości,
zostało mi uwierzyć we wschodu mądrości.
Igieł kilka wbitych przez wybitne dłonie i znów mnie czekają- pływanie , rower, konie.
Więc w podzięce wierszyk udało mi się stworzyć,
aby umysły innych na medycynę wschodnią otworzyć.

Reference

I was recommended Eastmed by a friends whose husband had been treated for issues with his prostate. After years of problems and no solution offered by traditional medicine I decided to try for myself.
I am delighted with the results which saw my prostate reduce to normal size from double within 12 months. Something my regular doctor told me was unlikely to ever happen.

The pain and other symptoms passed withing a few months and the side benefit of acupuncture was to address other things mainly stress related. My headaches have gone and after the treatments it feels like my whole body is in balance. Inow return for annual treatments to reset and highly recommended to everyone

Best Regards Ian Booth   

ataki pęcherzyka żółciowego

Miałam trzy lata temu ataki pęcherzyka żółciowego. Były one bardzo częste. Pani dr Sena zaleciła mi przeprowadzenie kilkumiesięcznej kuracji ziołowej.
Efekt był wspaniały. Bolesne ataki zniknęły bezpowrotnie, a trawienie, przy odpowiedniej diecie, unormalizowało się i jest prawidłowe. Nie bez znaczenia jest, że dzięki dr Sena uniknęłam interwencji chirurgicznej. To bardzo radosny fakt.
Pani dr Sainjargal Byambasuren jest lekarzem, któremu w pełni ufam . Jej podejście do pacjentów jest wspaniałe zarówno ze względu na profesjonalizm medyczny, jak i serdeczny stosunek do pacjenta.
Dziękuję Pani Doktor 

komorowe zaburzenia rytmu

Mam 66 lat i jestem pacjentem kardiologicznym. We wrześniu 2017 r. Miałem wykonane szczegółowe badania na podstawie, których ustalono liczne komorowe zaburzenia rytmu (ponad 15 tys., tzn. co 6 sek., pobudzeń komorowych dodatkowych na dobę, pary).
Z tym problemem zgłosiłem się do dr Sainjargal Byambasuren, która zaleciła leczenie akupunkturą i stosowanie wyłącznie środków naturalnych.
Po kuracji (lipiec 2018) ponownie wykonałem badania (holter) i okazało się, że wyniki są nadzwyczaj dobre.
W podsumowaniu badania jest napisane: „Rytm zatokowy miarowy /53-116/. Pojedyncza ExSV/34/ oraz ExV/9/.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu dr Sena czuję się bardzo dobrze i nie muszę obciążać swojego organizmu lekami, które stały się zbędne. 

Warszawa 25.05.2018

Pani Dr Sena jest osobą wyjątkową. (...)

Read more ...

Warszawa dn. 22.05.2018 r.

Jestem farmaceutą, który kocha profesjonalną medycynę naturalną.
Z powodu nawracających infekcji układu moczowego przybyłyśmy do gabinetu „Eastmed”,
do Pani dr. Seny w celu uzyskania pomocy medycznej. Leki chemiczne nie okazywały żadnego skutku terapeutycznego (najprawdopodobniej z powodu tolerancji po długim ich stosowaniu).
Ze względu na dużą ich toksyczność, nie kontynuowałyśmy dalszego leczenia.
Pani dr. Sena zaordynowała produkty pochodzenia naturalnego , po których nastąpiła wyraźna poprawa stanu zdrowia. Po zastosowaniu terapii przez czas ok. 2 m-cy , dolegliwości ustąpiły całkowicie. Od czasu rozpoczęcia terapii mija ok.6 m-cy bez nawrotu dolegliwości !!!
Również zwracam uwagę, że Pani dr. Sena jest LEKARZEM z powołania (bardzo miła atmosfera podczas wizyty, profesjonalizm, podejście holistyczne, leki pochodzenia naturalnego).
Bardzo pozdrawiamy Panią Dr. Senę,

Jej pacjentki (Mariola, Barbara), ucałowania 

Regards, Warsaw 2003

I am very satisfied with the results! Much less back pains, migraine disappeared. I will be glad to come back here again in a month time!

Mirla Białobrzeska, businesswoman. 22.09.2005

I work very intensely and I often fell tired. I came to that consulting room in search of cure for developing rheumatism. After the diagnose doctor Sena stated, that my inherited rheumatism vulnerability does not have to develop if I take care of my body. I found out that I was too cool. In a short conversation I learned how my diet influences such a condition. I eat a lot of sweets and raw, cool products. I myself became interested in the influence of the diet on my body system. Following doctor Sena's suggestions I changed my diet and without any effort my body became happier. I ceased to be tired and didn't feel like eating sweets all the time. I don't have to take pills, my joints are flexible again, my acquaintances stopped asking me why I am so tired. Thank you!

Małgorzata Manowska, Warsaw, 23rd June 2003.

When I came to the Tibetan Medicine Consulting Room I was in a terrible condition. Thanks to doctor Sena and Bimbo I got over - first and foremost migraine. I am very grateful to them. I will always stick to their wonderful therapies and wonderful skills. Regards

Małgorzata Biczyk, Warsaw, 05.01.2005.

I have come to doctor Sena's second time and I will always be back if I need it. My daughter has been here as well, when she suffered from migraine. Her visit in the Sobieski Hospital, where she had a brain liquid tested, gave no results. It was doctor Sena's accurate diagnose and acupuncture combined with herbs that resulted positively on her health. She got over migraines but she's still drinking herbs, just in case. We are glad that we are in good hands. I thank you very much and wish all the best!