O nas

Działamy od 1998 roku. W diagnozie i leczeniu łączymy wielowiekowe tradycje i doświadczenia Medycyny Dalekowschodniej z osiągnięciami  medycyny klasycznej związanymi z rozwojem nowoczesnej nauki i techniki. Akupunktura i inne sprawdzone i uznane sposoby leczenia stosowane w Medycynie Wschodniej doskonale uzupełniają i zastępują klasyczne leczenie farmakologiczne.

Europejskie i dalekowschodnie metody leczenia nie wykluczają sie wzajemnie a współdziałają ze sobą i prowadzą do tego samego celu: uzdrowienia pacjenta. 

Powstała w ten sposób medycyna komplementarna zwiększa szanse na wyleczenie i postawienie trafnej diagnozy.

 Po przeprowadzeniu diagnozy metodami dalekowschodnimi (diagnoza z pulsu pacjenta, oględziny teczówki oka i języka) i analizą wyników badań diagnostycznych-laboratoryjnych dla każdego pacjenta ustalamy indywidualnie dobrane metody leczenie i dietę. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie aspekty psychiczne i fizyczne naszego organizmu. Szczególnie zapraszamy Państwa na unikalną diagnozę z pulsu - stosowaną od wieków na Dalekim Wschodzie. Jest to czułe badanie umożliwiające wychwycenie pierwszych symptomów choroby i zaburzeń w pracy narządów wewnętrznych. Dzięki temu można wcześnie podjąć odpowiednie leczenie, nie dopuszczając do rozwinięcia się poważniejszej choroby. Zdarza się, że czujemy się źle, a badania wychodzą dobre i nie wiadomo co nam dolega. Wówczas badanie z pulsu może wykryć wczesne zaburzenia w pracy danego narządu wewnętrznego i ukierunkować badania laboratoryjne na chory narząd.

W praktyce jak najczęściej staramy sie stosować dalekowschodnie - naturalne metody leczenia, które dobrze sprawdzają się szczególnie w chorobach przewlekłych. Jeśli jednak choroba ma przebieg nagły stosujemy leczenie farmakologiczne, a metody naturalne stanowią wówczas terapię wspomagającą. W miarę poprawy stanu zdrowia stopniowo leczenie farmakologiczne zastępujemy metodami naturalnymi lub leczymy jednocześnie np. akupunkturą i farmakologicznie.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Medycyny Rodzinnej, Akupunktury i Medycyny Wschodniej prowadzony w formie indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej w dziedzinie medycyny rodzinnej. Wpis do rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie pod nr 68-99-1-1694040.