Powiększanie ust

powiększanie ust Warszawa

Usta to jeden z największych atutów Twojej twarzy. Odpowiednio pomalowane, podkreślają seksapil i sprawiają, że czujesz się jeszcze piękniejsza. Masz wrażenie, że Twoje wargi są zbyt wąskie? Chcesz jeszcze lepiej wyeksponować usta i sprawić, by w subtelny sposób zwracały na siebie uwagę? Możesz to zrobić, decydując się na powiększanie ust. Ten zabieg, podobnie jak lifting twarzy, wykonujemy w naszym gabinecie. Skorzystaj z niego, aby w pełni wydobyć potencjał swojego piękna.

Na czym polega powiększanie ust?

Zabieg powiększania ust wykonują specjaliści medycyny estetycznej. Jest on mało inwazyjny i pozwala osiągnąć niemal natychmiastowe efekty. Sposób, w jaki usta zostaną powiększone, jest uzależniony od potrzeb konkretnej Pacjentki. Dlatego wybieramy go po przeprowadzeniu konsultacji oraz precyzyjnej analizy.

Powiększenie ust można wykonać m.in. poprzez:

  • wstrzyknięcie wypełniaczy, np. kwasu hialuronowego – pozwala to zyskać niemal natychmiastowy i długotrwały efekt,
  • wolumetrię, a więc modelowanie twarzy, m.in. z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Sam zabieg:

  • jest bezpieczny i wykonywany w warunkach ambulatoryjnych –wraz z przygotowaniem trwa kilkadziesiąt minut,
  • pozwala uzyskać widoczne efekty estetyczne w krótkim czasie – możesz również powrócić do normalnej aktywności tuż po jego zakończeniu,
  • nie wymaga skomplikowanych przygotowań – zaleca się nieprzyjmowanie aspiryny i leków przeciwzapalnych na trzy dni przed jego wykonaniem oraz nierozgrzewanie skóry (np. w saunie czy na solarium) w dniu jego wykonania,
  • zapewnia długotrwałe rezultaty, które prezentują się naturalnie.

Umów się na powiększenie ust w naszym gabinecie

Aby powiększyć usta, możesz się zgłosić do naszych specjalistów na Mokotów. Podczas konsultacji ocenimy stan Twojej skóry i wsłuchamy się w Twoje potrzeby, a następnie dobierzemy do nich formę i sposób wykonania zabiegu. Zadzwoń lub odwiedź nas, aby dowiedzieć się więcej!