Choroby układu kostno-stawowego

Artretyzm (zwyrodnieniowe zapalenie stawów) - bóle stawów

Artretyzm to jeden z najczęstszych problemów związanych ze starzeniem się organizmu. Bóle stawów pojawiają się u kobiet i mężczyzn między 40, a 60 rokiem życia i potrafią skutecznie odebrać radość z życia. Do najczęstszych objawów artretyzmu należy m.in. zajęcie stawów kręgosłupa, stawu kolanowego i barkowego czy stawów dłoni i stóp. Przyczyn tej choroby jest wiele, aczkolwiek nie bez znaczenia jest nadwaga, brak ruchu, zła dieta czy niewłaściwa postawa.

Jak pokonać bóle stawów i nie dać się narastającym schorzeniom?

Wykorzystaj medycynę naturalną, zwłaszcza metody stosowane w medycynie wschodniej. Jedną z nich – najskuteczniejszą, jeśli chodzi o bóle stawów, jest akupunktura. Jej potencjał oraz zbawienny wpływ na Twoje zdrowie możesz poznać w naszym gabinecie. Umów się na wizytę i doceń naturalną medycynę, która skutecznie złagodzi objawy artretyzmu.

Zapraszamy pacjentów, którym zależy na szybkiej poprawie stanu zdrowia. Bóle stawów, których farmakologiczne leczenie trwa bardzo długo można zastąpić medycyną naturalną.

Akupunktura to jedna z metod stosowana od lat na Wschodzie. Przychodząc do naszego gabinetu, ustalamy dla Ciebie indywidualny plan leczenia połączony z właściwą dietą. Ma to miejsce oczywiście po dokonanej diagnozie metodami wschodnimi oraz analizie wyników badań diagnostyczno – laboratoryjnych. Zatrudniamy specjalistyczny personel, pośród którego największym uznaniem cieszy się dr Sena. Jej specjalnością jest akupunktura, której potencjał docenią osoby cierpiące na bóle stawów.

Swoim pacjentom zapewniamy:

  • najwyższą jakość usług
  • leczenie sprawdzonymi, wschodnimi metodami
  • najlepszych specjalistów
  • dopasowanie programu leczenia do indywidualnych potrzeb

Przekonaj się, że metody naturalne to najlepsze leczenie na jakie możesz się zdecydować! Pożegnaj na zawsze problemy ze stawami. Ciesz się doskonałą kondycją i dniem bez towarzystwa bólu!

Bóle karku

Bóle mięśni i ścięgien

Bóle napięciowe kręgosłupa

Bóle stopy

Choroby kręgosłupa

Dna moczanowa

Haluksy

Łokieć tenisisty, golfisty

Ostrogi piętowe

RZS (reumatoidalne zapalenie stawów)

Zespól bolesnego barku

Zespół cieśni nadgarstka