dieta i cwiczenie Pana Nikosa

Nikolas Georgiadis przyjmuje wyłącznie w gabinecie na ul. Puławskiej

Jeśli zauważyłeś, że masz:

  •     obniżoną potencję
  •     spadek libido
  •     znaczny wzrost tkanki tłuszczowej, otyłość
  •     poczucie stałego zmęczenia
  •     pogorszenie ogólnego samopoczucia
  •     pogorszenie jakości snu
  •     zmiany nastroju.....

 

to znaczy, że masz obniżony poziom testosteronu.

U mężczyzn po czterdziestym roku życia zaczynają pojawiać się pierwsze problemy ze zdrowiem, kondycją i ogólnym samopoczuciem. Z początku słabsza kondycja, zmienność nastroju, większa nerwowość, drobiazgowość. Jednak z upływem lat organizm coraz wyraźniej daje znać o sobie. Sylwetka traci sprężystość, skóra jędrność, mięśnie zaczynają wiotczeć a na ich miejsce pojawiają się spore ilości tłuszczu. Mężczyźni tracą pewność siebie, nie widza perspektyw, popadają w depresje, uzależnienia, staja się niezwykle wrażliwi.

Jednak prawdziwe załamanie widać dopiero wówczas, kiedy zaczynają pojawiać się pierwsze problemy z potencją i nadchodzi seksualna niemoc. Dla wielu mężczyzn utrata lub zmniejszenie sprawności seksualnej oznacza prawdziwa katastrofę życiową, w oczach innych czują się upokorzeni i małowartościowi. 

Męska ambicja, wstyd, brak czasu, czy wiedzy gdzie szukać pomocy i porady, a także depresja sprawiają, że rzadko korzystają oni z pomocy lekarza czy psychologa, którzy niejednokrotnie wykazują się brakiem wiedzy lub zrozumienia dla problemu. Niewiele osób kojarzy powyższe objawy z niedoborem testosteronu. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od kilku lat rokrocznie o 100% wzrasta kuracja testosteronem, w Polsce jest to jeszcze słabo znane i kojarzy się jedynie ze środowiskiem kulturystycznym lub z leczeniem poważnych schorzeń. Tymczasem mozliwe jest skuteczne wyeliminowanie tych problemow poprzez kompleksowe polaczenie suplementacji podnoszacej poziom testosteronu,lub hormonalnej terapi zastepczej testosteronem,cwiczen silowych wraz z indywidualnym programem treningowym pod kontrola najlepszych trenerow oraz prawidlowej diety pozwoli skuteczne na wyeliminowanie tego problemu.