Opinie pacjentów:

Patrycjusz

REWELACJA! Polecam serdecznie wszystkim, Panią Sainjargal Byambasuren ! Wiedza ogromna, szybkość postawienia diagnozy, skuteczność leczenia . I co najważniejsze, naturalne preparaty bez tych chemicznych rzeczy ! Byłem u wielu profesorów w tym roku i żaden z nich mi nie pomógł. Pani Sainjargal łączy metody zachodniej medycyny że wschodnia . Wschodnia jest jak widać o wiele skuteczniejsza i nie szkodzi w żaden sposób organizmowi. Pani Byambasuren ma niezwykłe serce i była dla mnie doktorem ostatniej szansy ! Zamiast szukać i błądzić po różnych innych specjalistach ,polecam zaufać Pani Sainjargal,to specjalistka która ma wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę . Jestem tego żywym przykładem że po miesiącu jest poprawa . Dr daje pocieszenie i nadzieję na lepsze jutro . Serdecznie polecam !!!!!

opinia pacjentki

Od wielu lat miałam problemy zdrowotne związane z zespołem policystycznych jajników. I niestety, w napięciu nerwowym, byłam zmuszona do mierzenia się z problemem niemożności zajścia w ciążę.
Leczenie, któremu byłam poddawana u wielu lekarzy, nie przynosiły oczekiwanych efektów, a niepożądane objawy po pewnym czasie wracały.
Usłyszałam, że dr Sainjargal Byambasuren stosuje bardzo skuteczne terapie pomagając wielu osobom i postanowiłam zostać pacjentką pani doktor.

Czytaj więcej...

Juliusz Zacharzewski

Chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami zdrowotnymi jakie towarzyszyły mi od wielu lat, a jakie ustąpiły po kuracji medycyny wschodniej u Dr. Seny.
Ból głowy – albo inaczej migrena – to często bagatelizowany i będący obiektem dowcipów ból, którego zniesienie staje się nie do wytrzymania.

Czytaj więcej...

Czesław Sergot

W kościach strzykało, w mięśniach bolało, w medycynę zachodnią wierzyć mi się zachciało.
Szarlatany i znachory różne cuda robili , chyba jednak jeszcze bardziej ciało me rozwalili.
I jako że polegli na całej długości,
zostało mi uwierzyć we wschodu mądrości.
Igieł kilka wbitych przez wybitne dłonie i znów mnie czekają- pływanie , rower, konie.
Więc w podzięce wierszyk udało mi się stworzyć,
aby umysły innych na medycynę wschodnią otworzyć.

Reference

I was recommended Eastmed by a friends whose husband had been treated for issues with his prostate. After years of problems and no solution offered by traditional medicine I decided to try for myself.
I am delighted with the results which saw my prostate reduce to normal size from double within 12 months. Something my regular doctor told me was unlikely to ever happen.

The pain and other symptoms passed withing a few months and the side benefit of acupuncture was to address other things mainly stress related. My headaches have gone and after the treatments it feels like my whole body is in balance. Inow return for annual treatments to reset and highly recommended to everyone

Best Regards Ian Booth   

ataki pęcherzyka żółciowego

Miałam trzy lata temu ataki pęcherzyka żółciowego. Były one bardzo częste. Pani dr Sena zaleciła mi przeprowadzenie kilkumiesięcznej kuracji ziołowej.
Efekt był wspaniały. Bolesne ataki zniknęły bezpowrotnie, a trawienie, przy odpowiedniej diecie, unormalizowało się i jest prawidłowe. Nie bez znaczenia jest, że dzięki dr Sena uniknęłam interwencji chirurgicznej. To bardzo radosny fakt.
Pani dr Sainjargal Byambasuren jest lekarzem, któremu w pełni ufam . Jej podejście do pacjentów jest wspaniałe zarówno ze względu na profesjonalizm medyczny, jak i serdeczny stosunek do pacjenta.
Dziękuję Pani Doktor 

komorowe zaburzenia rytmu

Mam 66 lat i jestem pacjentem kardiologicznym. We wrześniu 2017 r. Miałem wykonane szczegółowe badania na podstawie, których ustalono liczne komorowe zaburzenia rytmu (ponad 15 tys., tzn. co 6 sek., pobudzeń komorowych dodatkowych na dobę, pary).
Z tym problemem zgłosiłem się do dr Sainjargal Byambasuren, która zaleciła leczenie akupunkturą i stosowanie wyłącznie środków naturalnych.
Po kuracji (lipiec 2018) ponownie wykonałem badania (holter) i okazało się, że wyniki są nadzwyczaj dobre.
W podsumowaniu badania jest napisane: „Rytm zatokowy miarowy /53-116/. Pojedyncza ExSV/34/ oraz ExV/9/.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu dr Sena czuję się bardzo dobrze i nie muszę obciążać swojego organizmu lekami, które stały się zbędne. 

Warszawa dn. 22.05.2018 r.

Jestem farmaceutą, który kocha profesjonalną medycynę naturalną.
Z powodu nawracających infekcji układu moczowego przybyłyśmy do gabinetu „Eastmed”,
do Pani dr. Seny w celu uzyskania pomocy medycznej. Leki chemiczne nie okazywały żadnego skutku terapeutycznego (najprawdopodobniej z powodu tolerancji po długim ich stosowaniu).
Ze względu na dużą ich toksyczność, nie kontynuowałyśmy dalszego leczenia.
Pani dr. Sena zaordynowała produkty pochodzenia naturalnego , po których nastąpiła wyraźna poprawa stanu zdrowia. Po zastosowaniu terapii przez czas ok. 2 m-cy , dolegliwości ustąpiły całkowicie. Od czasu rozpoczęcia terapii mija ok.6 m-cy bez nawrotu dolegliwości !!!
Również zwracam uwagę, że Pani dr. Sena jest LEKARZEM z powołania (bardzo miła atmosfera podczas wizyty, profesjonalizm, podejście holistyczne, leki pochodzenia naturalnego).
Bardzo pozdrawiamy Panią Dr. Senę,

Jej pacjentki (Mariola, Barbara), ucałowania 

Łuszczyca.

Przyszłam do Pani dr Seny załamana psychicznie z powodu okropnej łuszczycy alergicznej. Miałam rany popękane na dłoniach i stopach. Wysypkę swędzącą na całym ciele. Leczenie w A.M.na ul. Koszykowej , gdzie leżałam na dermatologii raz 32 dni, drugi raz 20 dni odniosło słabiutki skutek jaki chodzi o skórę, natomiast struto mnie lekami chemicznymi. Mam uszkodzoną wątrobę zapalenie śluzówki żołądka i niedoczynność tarczycy co zostało stwierdzone w badaniach w szpitalu, gdzie znów byłam 10 dni. Od chwili leczenia przez p. dr Senę z dnia na dzień następowała poprawa. W chwili obecnej ręce i stopy są zagojone. Wysypka ustąpiła. Dalej leczę kręgosłup. Miałam straszne bóle, szłam i nagle drętwiała mi noga od pachwiny do kostki. Odkąd biorę zabiegi akupunktury jest b. duża poprawa. Pani dr Sena jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale i cudownym człowiekiem. Gdy zabrakło mi leków przywiozła mi je do domu. Moja wdzięczność będzie trwała do końca mojego życia.
Z wyrazami szacunku i uznania.

Elżbieta Szczecińska Warszawa 10 listopada 2003 r.

Zadowoleni pacjenci

Pacjentami Pani Doktor Seny jesteśmy od ponad dwóch lat. Mamy pełne uznanie za opiekę i leczenie. Zadowoleni jesteśmy z rezultatów leczenia, ponieważ nasze dolegliwości ustępują.

Maria Swistak-Zambrowska

Zadowoleni pacjenci

Bardzo jestem zadowolona z rezultatów leczenia Pani Doktor Seny. Zarówno akupunktura jak i zaaplikowane zioła pomogły mi w moich dolegliwościach. Mocno wierzę w skuteczność medycyny tybetańskiej.

Jolanta Koźluk, 22 X 2002

Zadowoleni pacjenci

Mogę wyrazić jak najwyższą opinię zarówno o wiedzy medycznej p. dr. Seny jak i o jej profesjonaliżmie i zaangażowaniu w niesienie pomocy pacjentom. Opinie taką mogę poprzeć udokumentowanymi rezultatami wizyt i przeprowadzonych zabiegów świadczącymi o skuteczności terapii na przestrzeni kilku już lat. Jestem też bardzo wdzięczny za życzliwą postawę i serdeczność zarówno Pani Doktor jak i całego personelu placówki.

B.Błaszkiewicz         

Zadowoleni pacjenci

Leczyłam się u Pani Doktor w 2001r. z bardzo dobrym skutkiem. Niestety okoliczności życiowe nie oszczędzały mnie i musiałam znów się leczyć. Leczyłem się tradycyjne, ale silne leki rozregulowały mój organizm. Pomogły na jedno , zaszkodziły na co innego. W końcu poszłam po rozum do głowy i przyszłam tutaj. Jestem po drugim zabiegu akupunktury i już czuje się dużo lepiej. Radzę każdemu kto chce się naprawdę i trwale wyleczyć a nie odczuć skutków ubocznych niech się już dłużej się nie zastanawia i podda tym 'strasznym torturom' u Pani Doktor.He, he, he!

Pozdrawiam serdecznie,

Kruk Stanisława, dn.04.05.2011

Zadowoleni pacjenci

Korzystam z usług Medycyny Tybetańskiej od roku 2001, z której jestem szczególnie zadowolony, tz. uzdrowiony. Zarówno ziołolecznictwo jak i akupunktura postawiła mnie na nogi. Pani dr Sena po diagnozie z pulsu, oczu i języka bardzo trafnie stwierdziła moje dolegliwości, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Z całym szacunkiem i podziękowaniem dla Pani dr Seny i całego zespołu lekarzy Medycyny Tybetańskiej zdrowia i życzy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i osobistej.

Jacenty Solczak Warszawa 20 lutego 2003 r.

Zadowoleni pacjenci

Oboje z żoną leczymy się u Pani Doktor Seny już od około 5-ciu lat. Jesteśmy 60-latkami, a więc nasze dolegliwości są już odpowiednie do wieku zastarzałe. Oboje mamy problemy z kręgosłupem, układem pokarmowym i moczowym, żona ponadto cierpi na chorobę wieńcową. Ale dzięki Pani Doktor nasze dolegliwości stały się dożo mniej dokuczliwe, a często możemy o nich zapomnieć ( ja m. in. zostałem całkowicie wleczony po uszkodzeniu nerwu trójdzielnego twarzy ). Wysoko cenimy Jej wiedzę fachową i umiejętności w zakresie akupunktury i masażu, lecz szczególnie mocno chcemy podziękować za Jej wspaniały stosunek do pacjenta, serdeczny uśmiech, cierpliwość oraz wprowadzenie w tajacki kuracji. Uważamy , że to właśnie serdeczność Pani Doktor jest jedną z najmocniejszych stron terapii.

Genowefa i Roman Krzewińscy 3 grudnia 2002 r.

Zadowoleni pacjenci

Z terapią akupunkturową spotkaliśmy się w latach 1982-1984, gdy byliśmy pacjentami polskiego specjalisty, światowej sławy prof. dr Zbigniewa Garnuszowskiego. Bardzo pozytywne wyniki kuracji, którym poddaliśmy się w tamtym czasie, skłoniły nas do powrotu do tej metody leczenia. Wybór nasz padł na Gabinet Medycyny Tybetańskiej przy ul. Marszałkowskiej 9/15. Jakkolwiek leczenie naszych przypadków jest trudne z racji ilości i długotrwałości schorzeń, to już po krótkim czasie - ok. 30 dni - stwierdzamy odczuwalna poprawę stanu zdrowia. Opierając się na wieloletnich doświadczeniach i obserwacjach licznych placówek medycznych stwierdzamy , że Gabinet dzięki pracy całego bardzo sympatycznego Personelu jest miejscem wyjątkowo przyjaznym pacjentom. Kompetencją i osobistym urokiem Pani dr Sainjargal Byambasuren - dr SENA tworzy niepowtarzalny klimat wywołujący dodatkowy, pozaplanowy efekt psychoterapeutyczny wspomagający leczenie.

Elżbieta i Marek Halterowie Warszawa 18 listopada 2002 r. - akupunktura

Uzależnienie od używek

Jestem bardzo zadowolony z wyników kuracji. Zgłosiłem się, aby pozbyć się uzależnienia. Udało się. Ale "efekty uboczne" przeszły moje wszelkie oczekiwania.
Odczułem bardzo duży wzrost energii życiowej i wyraźna poprawę samopoczucia. Po prostu nie zdawałem sobie sprawy, że kuracja dr Seny dotyczy całego organizmu, a nie tylko zgłoszonej dolegliwości. Chciałbym podkreślić, że personel ośrodka jest bardzo miły, życzliwy i uczynny. Gdy w trakcie kuracji wspomniałem o bólach kręgosłupa, podpowiedziano mi abym zwrócił się do pani doktór.
Dr Sena rozszerzyła zakres zabiegów (bezpłatnie).

Pacjent Marek z Warszawy, lat 73.
Bardzo dziękuję. 

Szczęśliwi rodzice

Od trzech latach staraliśmy sie z mężem o dzidziusia. Po tym czasie juz stracilismy nadzieję, że się jeszcze uda. Wtedy znajoma dała mi kontakt do Pani Seny i powiedziała żebym koniecznie do niej poszła. NIe mając juz nic do stracenia wybrałam się do Pani doktor. Wizyta była bardzo przyjemna. Pani doktor poświęca dużo uwagi pacjentowi i ma ma bardzo dobre podejście psychologiczne. Pani doktor zapisała mi rózne zioła i sesję akupunktury. Po miesiącu byłam już w ciąży. Jestem teraz w 13 tyogdniu i czuję się wspaniale. Nie mam żadnych typowych dolegliwości i mogę się spokojnie cieszyć w tym czasie oczekiwania na dziecko. Jestem bardzo wdzięczna pani Doktor.

Szczęśliwi rodzice

Witam serdecznie

Chiałabym sie z Państwem podzielić moja opinią na temat leczenia u Pani doktor Sainjargal Byambasuren-Federowskiej.

Trafiłam na ul. Polną z polecenia, moi znajomi leczyli sie tam od dłuższego czasu.

Jestem młoda osobą, mam dopiero 34 lata a troszkę schorzeń się nazbierało w życiu. Trafiłam do doktor Seny po poronieniu pierwszej ciązy, czyli około 1,5 roku temu. Miałam w szpitalu zabieg, który jednak był ingerencją w mój organizm, nigdy wczesniej nie byłam w szpitalu co było dla mnie również traumą psychiczną. Niby w szpitalu od stony lekarzy było wszystko ok, ale też od tego czasu zaczęły się schody..... Brałam antybiotyki ponad miesiąc,poneważ po zabiegu był stan zapalny i bóle w podbrzuszu, leki były zmieniane, bo mój organizm a raczej żołądek i wątroba ich nie tolerują!!! Były bóle całego układu pokarmowego, ale nie mogłam ich odstawic. Doktor Sena wspomogła leczenie antybiotykowe ziołami i zaczynałam czuć sie coraz lepiej, mogłam brać i jedno i drugie.

Czytaj więcej...

Szczęśliwi rodzice

Kiedy przyszliśmy do dr Seny byliśmy załamani. Ja po dwóch poronieniach nie mogłam utrzymać ciąży. Mąż miał bardzo złe wyniki hormonalne i nasienia, ja byłam w stanie nerwicy i pozbawiona energii. Dr Sena przepisała nam zioła i akupunkturę. Już po miesiącu zaszłam w ciążę, leżąc w szpitalu nadal zażywałam zioła. Teraz jestem w 20 tygodniu ciąży,jak na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że nadal tak będzie. Dr Sena spełniła nasze marzenia, będziemy mieli synka - mąż bardzo się cieszy. Do końca życia będę wdzięczna dr Senie, która z pomocą Boga podarowała mi dziecko.
Z wyrazami wdzięczności Dominika i Piotr Bochińscy. Warszawa 26 czerwiec 2003 r.